Stavebno – obchodná spoločnosť HROMEX, s.r.o.

Realizuje:

  • Rekonštrukcie a novostavby budov a rodinných domov
  • Kompletné práce prestavby bytov vrátane výmeny bytových jadier a služby vizualizácie
  • Inštalačné práce zdravotechnickýchrozvodov,vykurovania,tepelných čerpadiel,
  • Inštalačné práce rozvodov a kompletáže elektro vrátane slaboprúdov,alarmu,motorizácie pojazdných brán,kamerovej a zabezpečovacej techniky
  • Oplotenia pozemkov pletivové,murované,zámočnícke výrobky a doplnky
  • Zateplenia fasád minerálne i EPS(XPS)vrátane povrchovej omietkoviny
  • Montáže krovov klasických,väzníkových,pokládky tvrdej krytiny BRAMAC,Tondach,Terran,klampiarske práce vrátane montáže plechových krytín KJG,Maslen,Ruukki
  • Montáž protipožiarneho systému Wurth FP Coathing na tesnenie prestupov prevádzkových inštalácií.
     

Stavebno – obchodná spoločnosť HROMEX, s.r.o., vznikla v roku 1999 ako nová spoločnosť. Ako napovedá názov, podstatnou náplňou činnosti spoločnosti je stavebná činnosť, t.j. zabezpečenie činnosti s realizáciou stavby.

Spoločnosť sa od začiatku činnosti orientuje na výstavbu rodinných domov, administratívnych budov a budov občianskej vybavenosti. Zákazníci vítajú ponuku dodávky stavebnej produkcie " NA KĽÚČ ", vítajú informácie od zabezpečenia praktických informáciií o stavebných prácach, zabezpečenia potrebných povolení, projektovej či výrobnej dokumentácie až po samotnú realizáciu stavebných úprav.

Spoločnosť disponuje vlastnými kapacitami pracovníkov nielen v oboroch murár-obkladač, ale realizuje taktiež elektroinštalačné práce, vodoinštalačné práce, pokrývačské práce, podlahárske práce a maliarske práce. Predpoklad úspešného napredovania spoločnosti je vhodný potenciál pracovníkov, vysoké pracovné nasadenie a disciplína skľbená s dobrou riadiacou prácou.

OKREM STAVEBNEJ činnosti spoločnosť HROMEX, s.r.o. ponúka možnosť likvidácie stavebného odpadu, čím sa podieľa na ekologickom programe súčasnej doby.

Spoločnosť od počiatku činnosti vykazuje ziskovosť, riadne si plní záväzky voči štátu i zamestnancom. Na úspešný priebeh prác spoločnosť disponuje potrebnou mechanizáciou i náradím.

Základom v dodávateľsko-odberateľských vzťahoch spoločnosti je korektnosť, lebo tak, ako spoločnosť potrebuje zákazníkov, tak aj zákazníci potrebujú spoľahlivých dodávateľov.

Spoločnosť HROMEX,s.r.o.,okrem stavebno-výrobnej činnosti v rámci svojich možností podporuje kultúrne a športové podujatia na okresnej úrovni,taktiež od roku 2012 každoročne sponzoruje ples budapeštianskych Slovákov konaný vo fašiangovom období.

Na trhu je v súčasnosti celé spektrum stavebných spoločností, ale potvrdením kvalitatívnosti práce spoločnosti HROMEX je, že v roku 2013(august) bol v celoslovenskom odbornom časopise Pekné bývanie publikovaný rodinný dom na Šípovej ulici v Trnave pod názvom "Bielosivá elegancia", v roku 2014(október) v ďalšom odbornom časopise Trendy-Bývanie rodinný dom v Modranke pod titulom "Očarujúco inteligentný".